5. 1. - Hurá do nového roku!!!

Vychází nová sk8/HC/punk/nevimcodál :) kompilace nazvaná "Sk8 at all hazards", na které si můžete mimo jiné poslechnout skupiny jako Suffer, Clou, Better way, B-Movie, Heroes nebo Krucipüsk. K dostání je např. na e-mailu Suffer.

12. 12. - sepsal jsem recenzi na Metropunk 2, kterej se konal 23. listopadu v Ústí nad Labem, takže si to přečtěte a v lednu přijeďte na další!

Z archívu jsem musel odstranit (konflikt s vydavatelstvím PH Records) většinu písniček od Malomocnosti, zůstalo jenom pár sirotků a video... :-(((

1. 12. - díky velkému příspěvku od Maritna H. (thanx) jsem do archívu zařadil kompletní demo Přestaň věřit od skupiny Malomocnost prázdnoty. Dále zde naleznete i pět písniček z jejich prvního dema Pátek 13. a pro fajnšmekry je zde připraveno video písničky Pohádky.

Pozor - z důvodu onemocnění zpěváka N.V.Ú. až do konce roku zrušili všechna vystoupení!!!

14. 11. - do sekce fotky jsem přidal spoustu nových obrázků z letošního Trutnov open air festu. Pokud je někdo zvědavej na můj xicht, ať neváhá a vstoupí... :-)

26. 10. - po delším rozmýšlení jsem do archívu umístil  pár ukázkovejch kousků od výborný slovenský kapely Davová psychóza (kdo jí nezná, hned teď si dá facku :-)) Kvalita mp3jek sice není nejlepší, ale za poslech to stojí!

17. 10. - do archívu jsem přidal další dva kousky - staronově Ernieho od Beerzone a jednu klasiku od Dead Kennedys.

29. 9. - guestbook byl dost podstatně vylepšen, takže můžete dál směle psát své postřehy (překopíroval jsem pouze posledních asi deset příspěvků).

28. 9. - do archívu jsem dle vašich přání zařadil pár nových mp3.

2. 9. - po prázdninové "okurkové sezóně" jsem se znovu pustil do zvelebování Maxi punk pages. Archív byl opět zprovozněn (zatím jen provizorně), zároveň jsem do něj přidal dvě nové písničky od "Čerťáku". Dále intenzivně pracuju na vylepšení guestbooku, takže mi držte palce :-)

12. 8. - do sekce odkazy přibylo pár nových linek.

9. 7. - na základě spolupráce se skupinou Selfish jsem dost podstatně rozšířil mp3 archív.

5. 6. - k SPS jsem přidal historii.

V sekci odkazy je pár novejch linek na kapely.

4. 6. - po delší době jsem opět zapracoval na sekci skupiny, kam jsem přidal stránky o SPS (ještě chybí historie skupiny, kterou sepíšu co nevidět). V archívu jsou též dvě nové písničky od této skvělé kapely.

19. 5. - do archívu jsem vrátil písničky od Exploited, čímž došlo ke kompletnímu přesunu na server UJEP. Thanx to Káč ;-)

11. 5. - do archívu jsem vrátil písničky od Sex Pistols.

4. 5. - aktualizoval jsem stránky o Bad Religion - v sekci desky si můžete přečíst o novém počinu, albu The Process of Belief.

Sisoj Psojičovatý mi poslal nový článek, takovou úvahu o historii punku.

18. 4. - díky příspěvkům Keydy (thanx :-)) jsem mohl přidat k HNF novou sekci články - určitě se na to mrkněte, je to moc zajímavý čtení!

4. 4. - v archívu jsou dvě nový písničky od Šanovu.

Též jsem zaktualizoval stránky o Toy Dolls - v podsekci desky jsou nový počiny těchto šílenců. Během velice krátké doby vyšly čtyři nová alba, tak se na to mrkněte. Btw: písničky a texty budou časem... :)

21. 3. - na základě mojí chabé paměti jsem sepsal recenzi na jabloneckej koncert, kterej se konal začátkem března.

15. 3. - do archívu jsem přidal opravdovou lahůdku (i když zřejmě jenom pro ty, co mají pevnou linku nebo jiné rychlé připojení) - čtyři klipy skupiny Aurora.

Menší úpravy prodělala i děkovačka.

3. 3. - v recenzích jsou dva nové příspěvky, zajímavý je především článek o soukromé akci konané v Miroticích u Písku.

24. 2. - do sekce odkazy jsem přidal pár zajímavých linek.

23. 2. - u Dead Kennedys jsem doplnil obaly od singlů.

Další mp3 v archívu. Btw: nepřehlédněte skupinu Malomocnost prázdnoty - znalci a fandové jistě ocení :)

10. 2. - další várka písniček od různých skupin...

4. 2. - v mp3 archívu jsou další písničky od Zóny.

3. 2. - v recenzích je nový příspěvek od Johnnyho.

29. 1. - Sisoj Psojič mi poslal velice zajímavý článek o Dead Kennedys. Možná jste již zaslechli zvěsti o připravovaném "comebacku" této punkové legendy, ale až tento text mi osvětlil některé dříve neznámé skutečnosti. Případní zájemci se můžou mrknout na nové oficiální webovské stránky DK, ale stejně mě neopouští špatný pocit... :-/

26. 1. - po minulém úspěchu se staročeskou klasikou jsem opět zalovil ve svém archívu a můžete tudíž stahovat něco od Telexu a jednu pecku od Šanovu.

24. 1. - v sekci skupiny jsem k Toy Dolls přidal podrobnější informace o posledních dvou albech.

20. 1. - opět jsem trochu upravil úvodní stránku - menu je zbrusu nový, starý stejně fungovalo jenom někdy :-)

19. 1. - v archívu je taková všehochuť dalších písniček.

5. 1. - stahovat můžete spoustu dalších písniček - tentokrát jsem volil ze staročeské klasiky :-)

22. 12. - v mp3 archívu jsou další písničky od UK Subs.

21. 12. - v recenzích jsou dva nové příspěvky - ode mne a od DeadKennedyse.

15. 12. - POZOR! Konání letního Antisociety festu je vážně ohroženo! Více informací se dozvíte z dopisu N.V.Ú.

Na vaše četné žádosti jsem do mp3 archívu zařadil dvě písničky od UK Subs. Další můžete očekávat v dohledné době.

8. 12. - v archívu jsou tři staronový písničky od Zóny A.

29. 11. - v recenzích je další článek od DeadKennedyse.

26. 11. - v mp3 archívu je spousta nový muziky - něco od Sex Pistols a od Exploited (thanx to Denes).

19. 11. - v sekci skupiny jsem k Dead Kennedys přidal originální obaly od skoro všech singlů (thanx to Keyda).

10. 11. - stahovat můžete další songy - tentokrát dvě opravdový klasiky od Clash a Ramones a dále od Toy Dolls.

V sekci fotky jsou (kupodivu) fotky z letošního Trutnov Open Airu. Další čekejte v dohledné době.

3. 11. - za rok působení na internetu dosáhla díky vaší přízni navštěvovanost Maxi Punk Pages hranice 10 000 přístupů. Všem vám, ať už náhodným nebo pravidelným návštěvníkům, patří můj dík! Jakékoliv připomínky, nápady, postřehy nebo kritiky mi můžete psát na mail nebo formou vzkazu do pokecu.

Pozor! Kvůli neustálým problémům s Webzdarma přestěhoval Tlamiczka stránky o Houbě na adresu www.houba.info. Pozměňte si své bookmarky.

V archívu jsou nový písničky od Toy Dolls.

22. 10. - v mp3 archívu jsou nový kousky od Beerzone.

20. 10. - DeadKennedys mi poslal další recenzi, tak se na to mrkněte...

15. 10. - v archívu je pár novejch písniček od Toy Dolls.

V sekci fotky si můžete prohlídnout momentky z posledního Chabafestu (made by VDB).

6. 10. - dnes jsem sepsal recenzi na Chabafest No. 10.

24. 9. - DeadKennedys mi poslal další recenzi - tentokrát na Chelsea fest, který se konal minulý víkend u Nového Města nad Metují.

15. 9. - k dispozici máte spoustu nový muziky  :-))

13. 9. - problém se stahováním písniček byl odstraněn (thanx to Pan_Kac), takže si užívejte muziku :-)

10. 9. - v mp3 archívu jsou slíbený písničky od HNF, pár jich ještě přibyde.

  4. 9. - v odkazech přibylo pár dalších linek na vybraný kapely.

Přišla mi velice zajímavá recenze na letošní Anti Socku, takže si vedle verze Ushinky můžete přečíst i kritickej článek od borce s přezdívkou DeadKennedys. Recenzi považuji za dost zdařilou, připojil jsem k ní i vlastní komentář!

27. 8. - v mp3 archívu je pár novejch písniček.

15. 8. - v recenzích můžete najít alkoholickej článek o letošním Anti Society festu. Za jeho sepsání děkuju Ushince  -;-))

14. 8. - další dvě písničky od Bad Religon.

  8. 8. - mezi mp3 jsou dvě nový písničky od Bad Religion. Btw: nálepkou "new" jsou opatřeny písničky, který ještě v archívu nebyly.

  5. 8. - opět jsem obnovil svojí ilegální činnost :-) a začal jsem na net kopírovat písničky ve formě mp3. Postupně budu přidávat další a pozměňovat obsah archívu - tímto bych vás rád upozornil na výbornou věc od skupiny Beerzone (možná jste je zaregistrovali v dokumentu o punku, kterej nedávno vysílala ČT2).

16. 7. - mp3 archív byl webhostingovou firmou opět kompletně smazán :-((( takže omluvte jeho dočasnou nefunkčnost. Problém řeším...

14. 7. - do mp3 archívu jsem zařadil další pecku od Exploited, písničku U.S.A., notoricky známou hlavně díky předělávce N.V.Ú. (Sereme na stát).

12. 7. - dnes jsem sepsal recenzi na punk fest Rotten Unicorn, kterej se konal 30. června v Mostě.

 2. 7. - v recenzích nepřehlédněte zprávičku o tom, jak probíhal Chabafest 9!!!

V sekci fotky jsou tři nový kousky (trochu se zpožděním :-)) z akce, která proběhla 21. 4. v Jablonci nad Nisou.

28. 6. - v mp3 archívu můžete najít slibovaný překvápko - pár písniček od HNF. Kvalita sice není úplně nejlepší, ale myslím, že to nikomu neva. Moje možnosti na výrobu mp3 se dost podstatně rozšířily, takže mi můžete psát, co byste si rádi poslechli!

15. 6. - mp3 archív byl webhostingovou firmou zcela smazán :-(( Naštěstí si vychytralej českej člověk vždycky poradí, takže ho budu postupně obnovovat. Fandové přes muziku se můžou těšit na opravdovou lahůdku, který se dočkaj co nevidět... ;-)

 7. 6. - v mp3 archívu najdete odkaz na obsáhlou databázi písniček N.V.Ú. made by Maxi :-)))

 3. 6. - nikomu patrně neuniklo, že byl Chabafest 9 přeložen do Ústí nad Labem. Zdůvodnění, kapely a další info můžete najít na novém letáku.

18. 5. - začal jsem dokončovat stránky o N.V.Ú., které vznikly ve spolupráci s kapelou, takže určitě navštivte adresu nvu.wz.cz. Najdete zde vše od historie až po kontakt na skupinu.

15. 6. - mp3 archív byl webhostingovou firmou zcela smazán :-(( Naštěstí si vychytralej českej člověk vždycky poradí, takže ho budu postupně obnovovat. Fandové přes muziku se můžou těšit na opravdovou lahůdku, který se dočkaj co nevidět... ;-)

 7. 6. - v mp3 archívu najdete odkaz na obsáhlou databázi písniček N.V.Ú. made by Maxi :-)))

 3. 6. - nikomu patrně neuniklo, že byl Chabafest 9 přeložen do Ústí nad Labem. Zdůvodnění, kapely a další info můžete najít na novém letáku.

18. 5. - začal jsem dokončovat stránky o N.V.Ú., které vznikly ve spolupráci s kapelou, takže určitě navštivte adresu nvu.wz.cz. Najdete zde vše od historie až po kontakt na skupinu.

 4. 5. - v recenzích si můžete přečíst článek o akci, která se konala 21. 4. v Jablonci nad Nisou.

 3. 5. - do odkazů jsem zařadil link na Tetřevovy stránky. Speciálně bych chtěl upozornit na sekci FRIENDS, kde si můžete přečíst nějaký zajímavosti týkající se mejch kámošů... ;-)

19. 4. - nepřehlédněte aktualizaci děkovačky!!!

 8. 4. - v sekci recenze si můžete přečíst článek o posledním Chabafestu (konal se 3. března a byl v pořadí již osmý), který s bravurou jemu vlastní sepsal Johnny :-)

 7. 4. - konečně jsem přeložil historii Toy Dolls, takže pokud vás zajímá něco z minulosti týhle ulítlý kapely, mrkněte se na to ;-)

 5. 4. - k historii HNF jsem přidal zajímavé dobové názory na kapelu.

29. 3. - do mp3 archívu jsem zařadil spoustu nových písniček (Aurora, Toy Dolls, Zóna A).

24. 3. - s vydatnou pomocí Marina jsem konečně dokončil punkografii Zóny A - najdete zde informace o všech oficiálně vydaných deskách.

18. 3. - speciálně pro Vasicu jsem zařadil mp3 Army life od Exploited.

11. 3. - v sekci odkazy přibyla spousta linek na zajímavý punkový kapely, speciálně bych chtěl upozornit na Johnnyho stránky o Sex Pistols, který dostaly novej háv a vypadaj fakt prima. Dalším zajímavým místem jsou stránky borce, kterej si říká Jany69, týkající se hnutí skinheads.

V mp3 archívu můžete najít další dvě novinky od Exploited.

  8. 3. - díky vytříbenému intelektu a rychlému peru Johnnyho jsem konečně zařadil pár vzpomínek na akci, která proběhla 2. února v Janově nad Nisou. Celý text samozřejmě musel projít redakčními změnami, kterým se v totalitních režimech říká cenzura :-)))

 7. 3. - dnes jsem doplnil stránky o Zóně  - originální obaly alb (thanx to Marin) a HNF - obaly demokazet a texty.

26. 2. - opět jsem trochu upravil úvodní stránku; další mp3 v archívu - dvě hodně starý, ale hodně dobrý písničky od Zóny A.

23. 2. - POZOR!!! Podařilo se mi zprovoznit menší pokec, resp. guestbook (thanx to Marky). Je to sice zatím provizorium, ale zato plně funkční, takže pokud chcete něco vzkázat mně nebo jiným návštěvníkům těchto stránek, směle do toho ;-)

18. 2. - dnes jsem dokončil stránky o Toy Dolls - přidal jsem pár fotek a členy skupiny.

12. 2. - na netu jsem objevil zajímavou adresu www.gigposters.com, kde můžete najít velice obsáhlou databázi plakátů ke koncertům punkových i nepunkových kapel.

Další mp3 v archívu - tentokrát pět písniček od Sex Pistols. Nově jsem přepsal historii Zóny A.

 7. 2. - ke všem deskám Toy Dolls jsem přidal texty. Uff.... V přípravě mám ještě info o všech singlech a kompilacích.

 6. 2. - díky výborné knize Punk's not dead (thanx to Johnny) jsem poopravil drobné nepřesnosti v historii skupiny Dead Kennedys (okolnosti kolem vydání desky Frankenchrist a následného rozpadu). Též pokračuji v tvorbě stránek o TD...

27. 1. - na žádosti některých z vás jsem zařadil další mp3 do archívu. Přidána byla další pecka od Aurory a pár písniček od Zóny A. Další náměty pro archív mi můžete prozatím posílat na mail. Stahování zdar!!! :-) 

16. 1. - do sekce skupiny přidána kapela Toy Dolls. Zatím zde naleznete pouze kompletní punkografii a anglickou verzi historie.

12. 1. - trošku jsem upravil úvodní stránku...

 7. 1. - z chatrných útržků vzpomínek jsem sestavil paměti z akcí, které proběhly 17. 11. v Chotovicích a z 25. 11. v Chabařovicích.

 5. 1. - konečně jsem sesmolil historii Zóny, též jsem zařadil pár novejch mp3 od skvělý skupiny Aurora - všem vřele doporučuju, pokud neznáte (fatální nedostatek :-)).

30. 12. - here we go again! :-) Trochu jsem si pohrál se všemi texty, takže pokud budete hledat nějakou písničku, už by to nemusel bejt takovej problém. Též usilovně pracuju na stránkách Zóny, snad bude brzo i historie.

10. 12. - do sekce skupiny přidána Zóna A, pár dalších mp3 - tentokrát od Toy Dolls, další fotky BR.

 9. 12. - další texty k HNF (thanx to Johnny).

 7. 12. - přidány další sekce, většinou zatím under construction.

 3. 12. - speciálně pro Mickeyho jsem zařadil pár fotek z Chabafestu (další jsou na cestě), který se konal 25. 11. a fakt stál za to. Příští by měl být koncem února (podrobnosti budou v sekci koncerty).

 1. 12. - na žádost Neopunkera (nebo PotomkaPunku ;-)) urychleně přeložena historie BR, též jsem přidal nějaké fotečky této kapely. Další mp3 v archívu. Všichni, kteří mají stejně jako já rádi policejní zásahy na punk akcích, by se měli podívat na tiskové prohlášení jednoho z členů skupiny Čertůf punk...

 

Dnes je:

Poslední úprava:
22.06.2003 17:54

Přístupy od listopadu 2000

Optimalizováno pro IE 5.0, 800x600

© Maxi 2000


Seznam

WebZdarma.Cz - 50 MB prostoru + vyber z 12 domen !

Centrum

Explorer

Atlas

[ Index | Skupiny | Koncerty | Mp3 archív | Fotky | Recenze | Pokec | Odkazy | Thanx ]