Všechny zdravíme!!!!! 

Jak již je všeobecně známo, punková a všeobecně rocková muzika nejde všem zrovna dvakrát pod kůži, ale buďme tolerantní a vždyť přece láska a pravda zvítězí...
HOVNO! Trutnovští radní nám dali zcela viditelně najevo jak se věci mají. Jakkoli si každý jeden z nás myslel, že v politicích je alespoň trošičku slušnosti a alespoň co by se za nehet vešlo čestnosti a že tu jsou malinko kvůli nám, placeni z našich daní, po včerejšku se toto zbortilo ne jak domeček z karet, nýbrž jak dřevěná kadibudka, v které exploduje půl kila semtexu. Nejenže nám zakázali termín ANTI-festu kvůli údajným senátním volbám (které mimochodem nikdo neví kdy budou.....), ale nakonec z 99% padlo i místo konání. Prý kvůli nepořádku ve městě. Pravda, to jedno auto Městské policie se zívajícími soudruhy, kteří smutně koukali, kterak na náměstí ožralí punkeři z Polska demolují sochu Krakonoše, to skutečně nevytrhlo. Buď jak buď je to pryč a nasmlouvané a domluvené vrcholy ANTIfestu (Conflict, Broken Bones, The Boys, The Vibrators, Skunk) budou čekat, až najdeme nové místo konání. 
Prosím, pomožte nám v tom!!! Kdokoli by věděl o jakémkoli place s kapacitou cca 6 - 8.000 lidí, prosím ihned mailujte nebo volejte Jyřýčka 0603/171931 nebo Fučíka 0603/149484, odměna bude tučná!!!! (3 kila ovarový hlavy).
Vážně potřebujeme v tomhle píchnout, nenechte undergroud a punk zhynout na oubytě. Postavme se všem byrokratům a stůjme až do konce!!!!!! Díky za pomoc! 

Jyřýček,N.V.Ú.